ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
05.06.2023 | Tamura Corporation ще произвежда зарядни модули и компоненти в Румъния
29.05.2023 | Quectel подкрепя амбициозните си планове за растеж с нов производствен център в Гуанджоу
29.05.2023 | Великобритания обяви стратегия за развитие на полупроводниковата индустрия за 1 млрд. британски лири
23.05.2023 | Изненадващ ръст в продажбите на електронни компоненти през първото тримесечие на 2023 г.
22.05.2023 | ЕЛЕКТРОНИКА 2023 предстои през юни в София
TTI назначи нов маркетинг директор, отговарящ за доставките на конектори и електромеханични продукти в Европа.
Роналд Велда идва от FCI, която е производител на конектори и франчайз компания на TTI. Там е заемал редици ръководни постове, сред които директор дистрибуция за региона на Европа, Близкия Изток и Африка.
"Щастлив съм, че се присъединявам към TTI. TTI има млад, успешен и енергичен екип и е готова да инвестира в бъдещето. Компанията представя водещите марки конектори и електромеханични продукти и за мен ще бъде предизвикателство да работя с такава мощна база от доставчици. Една от силните страни на TTI, която забелязах откъм страната на доставчиците, докато бях във FCI, е, че техният екип непрекъснато търси партньорства, за да представи нови компоненти и технологии, така че клиентите да имат широк избор от продукти", коментира Велда.
Източник: TTIКлючови думи: TTI конектори електромеханика
Област: Кариери
TTI Europe получи награда за най-добър дистрибутор на Smiths Interconnect в региона
TTI Europe сключи споразумение за дистрибуция на продуктите на Harting в Европа
TTI Europe подготвя серия уебинари за сензорните технологии в електромобилността
TTI Europe подготвя уебинар за интелигентни захранвания
TTI Europe получи награда от Amphenol за отлични резултати, постигнати през 2021 г.
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОНИКАТА на специализирания портал Electronics-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
05.06.2023 | Рич Симончич става изпълнителен вицепрезидент на Microchip Technology
10.02.2021 | Melexis България търси продуктов инженер
17.12.2019 | БАН избира директор на Института по електроника
12.12.2019 | ЕРСА-България с ново попълнение в екипа си
18.10.2019 | ЕРСА-България търси инженер поддръжка и обслужване на машини за запояване
05.06.2023 | Рич Симончич става изпълнителен вицепрезидент на Microchip Technology
10.02.2021 | Melexis България търси продуктов инженер
17.12.2019 | БАН избира директор на Института по електроника
12.12.2019 | ЕРСА-България с ново попълнение в екипа си
18.10.2019 | ЕРСА-България търси инженер поддръжка и обслужване на машини за запояване
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.