ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
28.11.2023 | ЕС и Индия ще си сътрудничат в сферата на полупроводниковата индустрия
28.11.2023 | u-blox представи Wi-Fi 6/6E и Bluetooth 5.4 модул с LE Audio за индустриални приложения
27.11.2023 | element14 обяви състезание за проектиране на решения за индустриална автоматизация в партньорство с Schneider Electric
24.11.2023 | Ръст на изложителите и посетителите отбеляза тазгодишната productronica
21.11.2023 | Изследователи от Университета Халифа създадоха еко сензор за влажност за носима електроника
Murata обяви няколко промени в своето европейско ръководство. Тери Чърчър, който бе президент на компанията през последните 8 години, бе повишен в председател на борда на директорите. Неговият пост като президент на Murata Европа наследява Глен Палмър, който ще се прехвърли от Великобритания в европейската централа на Murata в Хууфдорп, Холандия.
Палмър се присъединява към Murata през 1990 г. като мениджър клиенти, след това заема няколко ръководни позиции в продажбите и маркетинга, а от 2010 г. отговаря за европейската дистрибуция и местните клиенти в Murata Европа.
Райнхард Сперлих също е повишен във вицепрезидент, отговарящ за продажбите в Murata Европа. Той работи в компанията от 2005 г. в нейния офис в Нюрнберг, Германия.
Източник: MurataКлючови думи: Murata Глен Палмър Тери Чърчър
Област: Кариери
Mouser предлага нова развойна платка на STMicroelectronics
Murata поглъща бизнеса с батерии на Sony
Arrow Electronics ще доставя IoT платформа на Electric Imp в Европа
Bourns придобива бизнеса с тример потенциометри на Murata
Murata ще придобие Peregrine Semiconductor
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОНИКАТА на специализирания портал Electronics-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
05.06.2023 | Рич Симончич става изпълнителен вицепрезидент на Microchip Technology
10.02.2021 | Melexis България търси продуктов инженер
17.12.2019 | БАН избира директор на Института по електроника
12.12.2019 | ЕРСА-България с ново попълнение в екипа си
18.10.2019 | ЕРСА-България търси инженер поддръжка и обслужване на машини за запояване
05.06.2023 | Рич Симончич става изпълнителен вицепрезидент на Microchip Technology
10.02.2021 | Melexis България търси продуктов инженер
17.12.2019 | БАН избира директор на Института по електроника
12.12.2019 | ЕРСА-България с ново попълнение в екипа си
18.10.2019 | ЕРСА-България търси инженер поддръжка и обслужване на машини за запояване
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.