ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
12.02.2025 | u-blox и Nordic Semiconductor ще проведат уебинар за Bluetooth Channel Sounding
11.02.2025 | Пазарът на сензори за автомобилостроенето е на път да достигне 14,3 млрд. щатски долара
07.02.2025 | Ученици от ТУЕС взеха участие в Bett Global 2025 в Лондон
04.02.2025 | u-blox представи първия си Wi-Fi 7 модул за автомобилостроенето с поддръжка на Apple CarPlay и Android Auto
04.02.2025 | Quectel разширява портфолиото си от модули с малък обхват чрез допълнителни опции за Wi-Fi 7, Wi-Fi 6, Wi-Fi HaLow и Bluetooth
Farnell element14 назначи Ричард Слий за президент продажби и маркетинг в Европа, съобщиха за Electronics-Bulgaria.com от компанията.
Той ще бъде починен на Герт Лабушан, главен директор продажби и маркетинг.
Слий идва във Farnell element14 от индийската компания TVS Logistics, където бе главен изпълнителен директор за Европа. Той притежава дългогодишен опит в технологични компании, включително като вицепрезидент и европейски търговски директор на Motorola, както и като президент на PACE за региона на Великобритания и останалия свят. Слий е заемал ръководни позиции също и в компаниите Dextra и Phones International.
"Удовлетворен съм, че се присъединявам към Farnell element14 в този важен за компанията момент. Първите ми впечатления са наистина позитивни. Видях ангажираност и ентусиазъм във всеки, с когото се срещнах. Когато гледам Farnell element14, виждам много различни видове възможности и затова съм убеден, че можем да развием бизнеса на компанията през следващите години", коментира Ричард Слий.
Ключови думи: Farnell element14 Richard Slee Ричард Слий Motorola
Област: Електроника Бизнес
Farnell публикува е-книги за кариерно развитие на инженери
Farnell ще предлага продуктите на Industrial Shields
Предстои уебинар "5 неща, които трябва да знаете за понижаващите стабилизатори"
Farnell отпразнува 5-милионния Micro:bit
Farnell element14 предлага продуктите на Panasonic Semiconductor
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОНИКАТА на специализирания портал Electronics-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
03.01.2025 | В Обединеното кралство стартират проект за виртуален обучителен център за кадри за микроелектронното производство
03.12.2024 | Rohde & Schwarz има нов главен оперативен директор
29.11.2024 | Вече знаем какво вдъхновява младежите да търсят реализация в електронната индустрия
08.10.2024 | Японското правителство ще финансира обучението на японски студенти в сферата на микроелектрониката в ЕС
20.08.2024 | Петер Ридел напусна поста главен оперативен директор на Rohde & Schwarz
03.01.2025 | В Обединеното кралство стартират проект за виртуален обучителен център за кадри за микроелектронното производство
03.12.2024 | Rohde & Schwarz има нов главен оперативен директор
29.11.2024 | Вече знаем какво вдъхновява младежите да търсят реализация в електронната индустрия
08.10.2024 | Японското правителство ще финансира обучението на японски студенти в сферата на микроелектрониката в ЕС
20.08.2024 | Петер Ридел напусна поста главен оперативен директор на Rohde & Schwarz
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.