ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
24.01.2025 | Altium разширява възможностите на платформата Altium 365 с придобиването на Part Analytics
21.01.2025 | Quectel представи свръхкомпактен GNSS модул с ниско енергопотребление
21.01.2025 | Нов европейски проект развива фотонни интегрални схеми за широк спектър от приложения
14.01.2025 | TTI пусна нова подкаст поредица в партньорство с TE Connectivity
14.01.2025 | u-blox представи нов миниатюрен GNSS чип със свръхниско енергопотребление
На изложението electronicа 2022 в Мюнхен Farnell представя решения на свои ключови партньори – ADI, Raspberry Pi и Ni.
На щанда Avnet City екипът на Farnell, включващ експерти от Германия, Полша, Обединеното кралство, САЩ и други ключови пазари, насочва вниманието към иновативни технологии, решения за индустриални приложения и решения за тестване и измерване в три обособени зони.
Посетителите могат да видят демонстрации и да се запознаят отблизо с иновации като микроконтролера, ориентиран към решения с интернет на нещата, МAX78000 и контролера за стъпкови сервомотори TMCM-1111 на ADI, микроконтролера RP2040 и SoM решението Compute Module 4 на Raspberry Pi, както и системите CompactDAQ и PXI на NI.
Като ексклузивен глобален представител на Raspberry Pi Farnell е домакин на д-р Ебен Ъптън, главен изпълнителен директор на Raspberry Pi и основател на Фондация Raspberry Pi, който ще отговаря на въпросите на посетителите и ще позира за снимки с феновете на RPi на 17 ноември. Ден по-рано, на 16 ноември, д-р Ъптън ще направи презентация на тема "Индустриалният интернет на нещата и Raspberry Pi Десет години, десет урока".
"Изключително сме радостни да бъдем отново на electronicа и да се срещнем с нашите клиенти лично за първи път от три години. Ще бъдат изложени продукти от богатото ни портфолио и ще демонстрираме ключови партньорства с доставчици като Raspberry Pi, ADI и NI, като се надяваме да се срещнем с колкото се може повече посетители на нашия щанд, част от Avnet City", заяви Роб Роспеджиховски, президент Продажби във Farnell за Европа, Близък Изток и Африка.
Източник: FarnellКлючови думи: Farnell ADI Raspberry Pi NI electronica
Област: Електроника
Quectel представи свръхкомпактен GNSS модул с ниско енергопотребление
Quectel обяви нови ултрашироколентови 5G антени с улеснена интеграция
Защо европейски гиганти в микроелектрониката залагат на стратегията "Произведено в Китай"
Quectel ускорява високоточното позициониране с четирилентов GNSS модул, антена и комплект от услуги за RTK корекция
MyWE – новата платформа 24/7 на Wuerth Elektronik
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОНИКАТА на специализирания портал Electronics-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
26.11.2024 | TTI получи сребърен медал от EcoVadis за постиженията си в сферата на устойчивостта
26.11.2024 | Комет Електроникс и Quectel представиха съвременните тенденции в безжичните М2М комуникации на събитие в София
19.11.2024 | Близо 3500 изложители показаха последните новости в електронната индустрия на electronica 2024
15.11.2024 | element14 стартира състезание за проектиране на решения за сградна автоматизация
08.11.2024 | Ученици и студенти се включиха в хакатон, организиран от ТУ - София и STMicroelectronics
26.11.2024 | TTI получи сребърен медал от EcoVadis за постиженията си в сферата на устойчивостта
26.11.2024 | Комет Електроникс и Quectel представиха съвременните тенденции в безжичните М2М комуникации на събитие в София
19.11.2024 | Близо 3500 изложители показаха последните новости в електронната индустрия на electronica 2024
15.11.2024 | element14 стартира състезание за проектиране на решения за сградна автоматизация
08.11.2024 | Ученици и студенти се включиха в хакатон, организиран от ТУ - София и STMicroelectronics
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.